Kapacitātes stiprināšanas projektā īstenotas vairākas ilgtermiņa attīstībai nozīmīgas aktivitātes
Notika apvienības organizatoriskās struktūras reorganizēšana, vadības procedūras, plānošanas, uzdevumu deleģēšanas un kontroles vadlīniju un metodikas izstrāde un ieviešana. Pagājušā gada kopsapulcē tika izveidots rīcības plāns 2 gadiem un budžeta projekts 2022.gadam. Jāatzīst gan, ka rīcības plāns pusgada laikā jau 2 koriģēts, jo nav izdevies piesaistīt plānotos līdzekļus.
Visnotaļ veiksmīgi tika paplašināts dialogs ar lielo ģimeņu organizācijām: “Esam veicinājuši Jelgavas daudzbērnu ģimeņu biedrības "Goda ģimenes" izveidi. Biedrība ir iestājusies Apvienībā, kā arī pārliecināt par pievienošanos Apvienībai Daugavpils daudzbērnu ģimeņu biedrību "Lielas ģimenes" un bij. Ozolnieku novada daudzbērnu ģimeņu biedrību "Daudzbērnu Ozoli". Mūsu reģionālo koordinatoru darbības rezultātā, apzināta un izveidota 8 Dobeles novada daudzbērnu ģimeņu grupa, kas pagaidām nevēlas veidot atsevišķu juridisku biedrību, tādēļ ir iestājušies kā individuāli biedri Apvienībā un Uzņēmumu reģistrā iesniegti dibināšanas dokumenti Vidzemes novada lielo ģimeņu biedrībai.”
Publiskā tēla atpazīšanai uzsākta kampaņa "Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu māmiņas". Kampaņas ietvaros līdz pat 2022.gada beigām Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļās ar personāla palīdzību tiks sveikta katra māmiņa, kas laiž pasaulē 3.mazuli.
Projekta ietvaros izveidota pilnībā jauna mājaslapa, caur kuru iespējams arī piesekot vai pieteikties iestāties Apvienībā.
Kā arī uzsākta alternatīva līdzekļu piesaiste – kas sevī ietvēra alternatīvu finanšu līdzekļu nodrošināšanas rīcības plāna izstrādi un vadlīnijas finanšu koordinatoram.
Projekta komanda secina: “AIF atbalsta programma deva mūsu organizācijai milzīgu grūdienu kļūt modernai organizācijai konservatīviem cilvēkiem. Šis projekts uzaudzēja milzīgas ambīcijas un plānus!”